polskienglish

Świetlica szkolna

 

Nasza świetlica zaprasza wszystkie ranne ptaszki już od godziny 7:00. Zajęcia opiekuńcze trwają aż do rozpoczęcia pierwszych zajęć o 8:50.

Kiedy kończą się lekcje nie chcemy od razu wracać do domu, bo w naszej szkole funkcjonuje świetlica - i to prawie przez cały dzień, bo od zakończenia zajęć do 17:30.


 

Podobno nasza świetlica też jest wyjątkowa - w zajęciach mogą brać udział wszyscy uczniowie, od pierwszaka po szóstoklasistę. Ale jak mogłoby być inaczej skoro lubimy ze sobą przebywać! W świetlicy możemy wypocząć, albo odrobić prace domowe pod okiem naszych opiekunów.

Jak zwykle możemy się też dużo nauczyć bowiem prowadzone są dla nas zajęcia plastyczne, teatralne i inne rozwijające nasza kreatywność i pomysłowość. A kiedy mamy już dość siedzenia przy stolikach, to czekają na nas konkursy zręcznościowe, zajęcia sportowe i wycieczki.

Jak widzicie, godziny spędzone w świetlicy to nie jest czas stracony. Tam, w atmosferze zachęty i akceptacji możemy ćwiczyć, poszukiwać, rozwijać nasze talenty. A przecież właśnie po to jest szkoła!


 

A w naszej świetlicy można brać udział m.in w:

- warsztatach plastycznych,

- warsztatach robótek ręcznych,

- warsztatach biblijni bohaterowie,

- warsztatach technicznych,

- warsztatach teatralnych,

- warsztatach językowych, biblijnego klubu filmowego i inne

 


 

Jak zapisać się do świetlicy?

Nic prostszego! Wystarczy pobrać poniższy plik "karta zgłoszenia" i wypełniony złożyć u wychowawców świetlicy.

Jeśli potrzebują Państwo upoważnić kogoś jednorazowo do odbioru dziecka wystarczy pobrać i złożyć u wychowawców plik "jednorazowe upoważnienie". Podobnie jeśli jednorazowo chcą Państwo, aby dziecko wróciło samodzielnie do domu - plik "zgoda na samodzielny powrót".

 

KARTA ZGŁOSZENIA

          

JEDNORAZOWE UPOWAŻNIENIE

          

ZGODA NA SAMODZIELNY POWRÓT

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

User Login